Spotkajmy się w sieci

Spotkajmy się w sieci
W trosce o zdrowie naszych Klientów oraz współpracowników zmniejszamy konieczność osobistego kontaktu do minimum! Korzystając z możliwości dzisiejszej technologii, możemy przenieść pośrednictwo do sieci, a efekty będą tak samo dobre, jak podczas tradycyjnej współpracy.
Wirtualny spacer
Wizyta w nowym mieszkaniu bez wychodzenia z domu? Mamy na to sposób!
Zapraszamy do skorzystania z wirtualnego spaceru – chętnie Ci potowarzyszymy, łącząc się przez komunikator i opowiemy o nieruchomości.
Transmisja na żywo
Wirtualny spacer to dla Ciebie za mało i potrzebujesz więcej? Przygotowaliśmy się także na to.
Transmisja na żywo to maksymalne wykorzystanie aplikacji do wideorozmów. Umów się z naszym doradcą, aby oprowadził Cię po nieruchomości, pokazując Ci wszystko na bieżąco – tak jakbyś tam był!
Umowa online
Od dziś podpisanie umowy najmu lub umowy przedwstępnej możesz wykonać również online,
poprzez podpis elektroniczny, który nasi doradcy pomogą wyrobić i zajmą się przekazaniem nieruchomości za Ciebie.
Stały kontakt
To oczywiście nie wszystko, cały czas jesteśmy dostępni poprzez chat, video chat oraz rozmowy online (Skype, Whatsapp, Hangouts, Messenger, Viber ), a także pod mailem i telefonem.
Bezpieczeństwo przede wszystkim!
Jeśli nasza oferta online jednak Ci nie wystarcza, cały czas pozostajemy do Twoich usług również osobiście. W celu zapewnienia bezpieczeństwa wprowadziliśmy szczególne środki ostrożności, zgodne z wymogami służb sanitarnych dotyczących epidemii koronawirusa.
Dlatego wszyscy nasi doradcy zobowiązani są przede wszystkim zachować odpowiednią odległość od Klienta oraz zostali wyposażeni w rękawiczki i maseczki ochronne, a także płyn dezynfekujący.
Przed wizytą przygotowywane są także same nieruchomości: dezynfekcja wszystkich klamek, uchwytów, włączników itp. Dodatkowo wszystkie pomieszczenia pozostają cały czas otwarte, aby zapewnić Klientom w pełni bezkontaktowe oprowadzanie.


Facebook Instagram YouTube