★ Dom drewniany ★ Garaż ★ Markowa ★ 24 ar ★

lokalizacja: Markowa

225 000 PLN

4 500 PLN / m2

Opis nieruchomości

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu z bali o powierzchni 50 m2 położonego w miejscowości Markowa, gmina Markowa, powiat Łańcut. W skład wchodzą dwie działki o numerach 3645 i 3649 o łącznej powierzchni 24 ar.
Działka z domem jest ogrodzona, posiada bramę wjazdową wraz z furtką. Dom wybudowany ok. 80 lat temu, pokryty dachówką cementową. W domu zamontowane są drewniane okna, obok domu znajduje się garaż wybudowany w 2017r. pokryty blachą trapezową. Do budynku doprowadzone są media: prąd, gaz, woda z gminnego wodociągu. Ciepła woda bieżąca z gazowego podgrzewacza Junkers. Dom posiada centralne ogrzewanie zasilane piecem na paliwa stałe. Instalacja grzewcza nowego typu. Instalacja elektryczna częściowo wymieniona. Wokół domu został zrobiony drenaż wraz z wykonaniem wzmocnienia fundamentu. 


Istnieje możliwość adaptacji poddasza nad budynkiem mieszkalnym oraz nad garażem. Nieruchomość znajduje się na szlaku architektury drewnianej.

NAJWIĘKSZE ZALETY OFERTY:
✔ dojazd drogą asfaltową,
✔ cicha spokojna okolica,
✔ atrakcyjna lokalizacja, 
✔ częściowe podpiwniczenie, 
✔ możliwość adaptacji poddasza nad budynkiem mieszkalnym oraz nad garażem.

UKŁAD I ROZMIESZCZENIE POMIESZCZEŃ:

PARTER:
✔ pokój 1,
✔ pokój 2, 
✔ pokój 3,
✔ kuchnia,
✔ łazienka,
✔ przedpokój.

PODDASZE:
✔ do adaptacji.

LOKALIZACJA :
✔ 25 minut samochodem do Rynku w Rzeszowie,
✔ 10 minut samochodem do Zamku w Łańcucie.

KOMUNIKACJA:
✧ autobus.

USŁUGI W POBLIŻU:
- sklepy spożywcze,
- przedszkole, Szkoła Podstawowa, 
- piekarnia,
- Kościół,
- Muzeum Rodziny Ulmów,
- Skansen w Markowej.

*****
Zakup nieruchomości to ważna decyzja, dlatego wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom i stawiamy czoła wszystkim wyzwaniom. Opaliński Nieruchomości to najlepsze biuro nieruchomości w województwie Podkarpackim według serwisu otodom.

Gwarancja jakości i bezpieczeństwa.
Profesjonalna i kompleksowa obsługa transakcji na każdym etapie.
Nasi eksperci bezpłatnie przygotują dla Was najkorzystniejszą ofertę kredytową i ubezpieczeniową.

__________
Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Opaliński Nieruchomości lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Pomimo iż Doradcy Opaliński Nieruchomości przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny."

Wirtualny spacer po nieruchomości
Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Opaliński Nieruchomości

Arkadiusz Opaliński
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa