Potencjał na inwestycję | WZ | 56 ar | Leżajsk

lokalizacja: Leżajsk, Siedlanka Boczna

249 000 PLN

45 PLN / m2

Opis nieruchomości

Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę mieszkalno-usługową z potencjałem inwestycyjnym w miejscowości Leżajsk w powiecie leżajskim. Grunt o łącznej powierzchni 5578 m2 składający się z jednej działki o numerze 604/3. Działka znajduje się wśród domów jednorodzinnych, pól i lasów. 
Spokojna okolica na obrzeżach miasta zapewnia dużo ciszy i spokoju, a jednocześnie zapewnia łatwy dostęp do centrum Leżajska, w którym znajdują się wszystkie potrzebne punkty handlowo-usługowe. 

Największe zalety oferty:
✔ dużo zieleni w bliższym i dalszym otoczeniu,
✔ łatwy dostęp do centrum Leżajska,
✔ możliwość podziału na mniejsze działki,
✔ wydane WZ.

Lokalizacja:
✔ Leżajsk → 3 km.
✔ Rzeszów → 48 km.

Komunikacja:
✔ przystanek autobusowy. 

Usługi w pobliżu:
✔ sklep spożywczy,
✔ restauracja,
✔ szkoła podstawowa,
✔ sklep z materiałami budowlanymi,
✔ warsztat samochodowy,
✔ punkty przemysłowe.

*****
Zakup nieruchomości to ważna decyzja, dlatego wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom i stawiamy czoła wszystkim wyzwaniom. Opaliński Nieruchomości to najlepsze biuro nieruchomości w województwie Podkarpackim według serwisu otodom.

Gwarancja jakości i bezpieczeństwa.
Profesjonalna i kompleksowa obsługa transakcji na każdym etapie.
Nasi eksperci bezpłatnie przygotują dla Was najkorzystniejszą ofertę kredytową i ubezpieczeniową.

__________
Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Opaliński Nieruchomości lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Pomimo iż Doradcy Opaliński Nieruchomości przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny."

Wirtualny spacer po nieruchomości
Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Opaliński Nieruchomości

Klaudia Burek
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.