★Duża działka★Dolina Baryczy★Cisza i spokój★

lokalizacja: Miłosławice

449 000 PLN

19 PLN / m2

Opis nieruchomości

Mam przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 2,41 ha w Miłosławicach, w województwie dolnośląskim. Działka znajduje się w Dolinie Baryczy. Grunt częściowo przeznaczony pod zabudowę rezydencjonalną (0,41 ha). W sąsiedztwie stary dworek jak również zabudowa jednorodzinna. Działka graniczy z lasem. W drodze dojazdowej prąd i woda. Oferowany grunt jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z oznaczeniami MZR oraz RP, RZ.

Największe zalety oferty:
✔ Park Krajobrazowy Dolina Baryczy
✔ Cicha i spokojna okolica
✔ na lekkim wzniesieniu (ze źródełkiem)

Lokalizacja:
➤ 0,5 km od Sułowa
➤ 7 km od Milicza
➤ 50 km od Wrocławia
➤ 250 m od DK 439
➤ 500 m od rzeki Barycz (w planach zbiornik na Baryczy)*****
Zakup nieruchomości to ważna decyzja, dlatego wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom i stawiamy czoła wszystkim wyzwaniom. Opaliński Nieruchomości powstało z myślą o Was.

Gwarancja jakości i bezpieczeństwa.
Profesjonalna i kompleksowa obsługa transakcji na każdym etapie.
Nasi eksperci bezpłatnie przygotują dla Was najkorzystniejszą ofertę kredytową i ubezpieczeniową.

__________
Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Opaliński Nieruchomości lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Pomimo iż Doradcy Opaliński Nieruchomości przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny."

Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Opaliński Nieruchomości

Paweł Potoczny
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa