Finansowanie

Zakup nieruchomości najczęściej wiąże się też z koniecznością dodatkowego finansowania takiej transakcji. Najczęściej wiele osób próbuje znaleźć odpowiednią ofertę na własną rękę, lecz rozwiązanie jest dużo prostsze — wystarczy zrobić to za naszym pośrednictwem.

Na ogół większość zaczyna od sprawdzania możliwości kredytowania przyszłego domu, czy mieszkania, a tak naprawdę cały proces powinien się zaczynać od znalezienia konkretnej nieruchomości, a dopiero na podstawie tego wyboru możemy dowiedzieć się, z jakich ofert banków można skorzystać, i która będzie dla nas najkorzystniejsza.

Jak przebiega proces finansowania nieruchomości? 

 Ocena ogólnej zdolności kredytowej — czyli w jakim przedziale cenowym, należy szukać nieruchomości.
 Doradzamy, co można zrobić w przypadku, gdy zdolność nie wystarcza na zakup wymarzonego mieszkania lub domu.
 Pomagamy przejść całą procedurę weryfikacji w banku — wnioski przygotowuje dedykowany doradca.
 Dbamy o odpowiedni przebieg dokumentów — pozwala to nie tylko zaoszczędzić czas, ale również odciążyć od stresujących sytuacji, które towarzyszą podczas skrupulatnego kompletowania wszystkiego, co potrzeba.
 Wyjaśnimy każde zawiłości oraz wątpliwości co do umowy kredytowej — omawiamy krok po kroku każdy jej punkt.
• Dzięki stałej współpracy z doradcami kredytowymi możemy uzyskać dużo lepszą ofertę niż ta bezpośrednio w banku.
 

Zweryfikowani Klienci Biura

Współpracujemy jedynie ze starannie wyselekcjonowanymi podmiotami. Ułatwia nam to świadczenie wysokiej jakości usług. Klienci mogą mieć pewność tego, że transakcja będzie w pełni bezpieczna i zakończy się powodzeniem. Weryfikację traktujemy jako wewnętrzny obowiązek, w trosce o interesy usługobiorców. Skupiamy się na najdrobniejszych szczegółach, czego konsekwencją jest zaufanie osób korzystających z naszego biura nieruchomości.

Formularz kontaktowy

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.