Rekomendacje

NIkolina Sienkiewicz
Bardzo polecam Biuro Nieruchomości Opaliński, a w szczególności Panią Barbarę Owczarską! Współpraca przy sprzedaży naszego mieszkania była czystą przyjemnością, chociaż krótką - mieszkanie przy pomocy Pani Basi sprzedało się ekspresowo (mniej niż miesiąc!). Przez cały czas Pani Basia była naszym ogromnym wsparciem, ma niesamowitą znajomość rynku, a przy tym idealne, pozytywne podejście. Nie mogę powiedzieć złego słowa na Biuro Opaliński - na każdym etapie byliśmy wspierani i praktycznie wszystko zostało dla nas wykonane - bezstresowo i bezproblemowo. Polecam!

Ewelina Kopiczko
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z biurem Opaliński Nieruchomości przy sprzedaży mojego mieszkania. Bardzo sceptycznie podchodziłam do współpracy z biurem, ale gdy koleżanka poleciła mi Panią Agatę to już po 1 rozmowie telefonicznej wiedziałam, że trafiłam w dobre ręce. Pani Agata profesjonalnie i szybko zajęła się tematem, informowała mnie na bieżąco o postępach, odpowiadała sprawnie na pytania i dała mi duże poczucie komfortu przez cały proces sprzedaży. W efekcie mieszkanie sprzedałam szybko tak jak chciałam i zdecydowanie chętnie skorzystam z usług p. Agaty przy sprzedaży kolejnej nieruchomości.

Otylia Włodarska 
Najlepsze biuro nieruchomości z jakim miałem okazję współpracować. Świetna znajomość rynku, rzetelna i profesjonalna obsługa. Cały proces transakcji sprzedaży mojego mieszkania upłynął w świetnej atmosferze. Pan Arkadiusz Opaliński był szczerze zaangażowaniu, pomógł przejść przez całą transakcję szybko i sprawnie, a w razie moich wątpliwości wszystko zostało wyjaśnione. Szczerze polecam!
Kamil Lasecki
Biuro Opaliński Nieruchomości rozwiązało mój problem ze sprzedażą domu. W dzień kontaktu telefonicznego ustaliliśmy spotkanie, następnego dnia zdecydowałem się na umowę, następnego dnia biuro przygotowało dom na zdjęcia i wystawiło ofertę. Jestem zaskoczony tak szybką i skuteczną obsługą. W przeciągu kilku miesięcy od współpracy spotkaliśmy się u notariusza. Serdecznie polecam i pozdrawiam

Oliwia Michalik
Chciałabym złożyć serdeczne podziękowania Panu Arkadiuszowi za ogromny profesjonalizm, życzliwość i zrozumienie oraz wspaniałą współpracę. Dzięki dbałości o każdy szczegół i stały kontakt w trakcie kupna mojego mieszkania przekonałam się, że współpraca z biurem Opaliński Nieruchomości była najlepszą decyzja jaką mogłam podjąć. Pan Arkadiusz służył pomocą na każdym etapie procesu zakupu mieszkania, aż do finalizacji transakcji. Był to mój pierwszy zakup nieruchomości i bardzo się stresowałam, pomoc i wsparcia ze strony Pana Arkadiusza sprawiły, że sprawa zakupu potoczyła się bardzo pozytywnie. Z całego serca polecam!

Kamila Pawlik
Już po pierwszym spotkaniu z Panem Arkadiuszem Opalińskim wiedziałam, że sprzedaż mojego mieszkania się uda. Rzetelne przygotowanie i duże zaangażowanie Pana Arka spowodowało, że transakcja przebiegła szybko i bezproblemowo. Bez mojego udziału odbywały się oględziny mieszkania i negocjacje ceny. Cały czas byłam informowana o postępach transakcji. Nadzór nad dokumentami miał Pan Arek, który cierpliwie i jasno tłumaczył zawiłości prawne. Sprzedaż odbyła się praktycznie bezstresowo. Taki profesjonalizm jest godny polecenia. Dziękuję!

Jadzia Banaszak
Rewelacyjne biuro nieruchomości, a Pan Arkadiusz Opaliński Okazał się bardzo kompetentną osobą. W pełni zaangażowaną, wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom klienta. Na wszystkie pytania otrzymywałam wyczerpujące odpowiedzi. Sprzedaż mieszkania przebiegła szybko, sprawnie i bezproblemowo. Za całego serca polecam Biuro Opaliński Nieruchomości.

Krystian Ciszewski
Biuro Opaliński Nieruchomości polecił mi znajomy, który korzystał z usług tego biura. Współpraca z Panem Arkadiuszem to czysta przyjemność, która zaowocowała szybką sprzedażą mojej nieruchomości. Polecam serdecznie z całego serca!

Joanna Zacharska
Bardzo polecam Biuro Opaliński Nieruchomości każdemu kto chce szybko i bezproblemowo znaleźć klientów na zakup swojej nieruchomości. Stały kontakt telefoniczny, skuteczność oraz pełne zaangażowanie. Dom został sprzedany w ciągu niespełna 2 miesięcy. Polecam i na pewno do Państwa wrócę z innymi nieruchomościami.

Krystian Wilczewski
Współpraca z Opaliński Nieruchomości, a w szczególności z Panem Arkadiuszem to przyjemność oraz profesjonalne podejście do klienta. Cały proces sprzedaży mojego mieszkania przebiegał bardzo sprawnie, o wszystkim byliśmy informowani na bieżąco. Z pewnością wrócę, jeśli tylko nadarzy się w przyszłości taka okazja.

Paweł Siwek
Polecam wszystkim Biuro Opaliński Nieruchomości. Pełne zaangażowanie od początku do końca transakcji. Punktualność, zaangażowanie, rzeczowe doradztwo, pomoc w urzędach, wsparcie od strony prawnej oraz co chyba najważniejsze w tego typu transakcji to wynegocjowana cena sprzedaży mieszkania. Bardzo dziękujemy!

Sebastian Janoszczyk
Dobry pracownik to wizytówka firmy, więc kierując się tą zasadą należy dobrze ocenić Biuro Nieruchomości Opaliński, miałem szczęście współpracować z Panią Iwoną: osobą serdeczną, pomocną i zaangażowaną w swoją pracę od początku do końca. Dziękuję za współpracę i polecam innym!

Sebastian Matys
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Biurem Opaliński Nieruchomości. Szybko sprzedaliśmy mieszkanie. Wszystkie formalności załatwiła za nas Pani Barbara, która była naszym opiekunem przez cały proces transakcji. Pełen profesjonalizm!

Joanna Zacharska
Super biuro! Pełen profesjonalizm, a do tego rewelacyjne podejście do klienta. Samodzielnie próbowałam sprzedać mieszkanie przez prawie rok, a po wyborze biura Opaliński Nieruchomości klient na moje mieszkanie został znaleziony zaledwie w kilka dni! Ps. Piękne wnętrze biura i ogromny plus za kącik dla dzieci.

Janek Zvko
Z czystym sumieniem mogę polecić biuro nieruchomości, a w szczególności współpracę z Panem Arkadiuszem Opalińskim który to wspierał mnie podczas zakupu mojego pierwszego mieszkania. Pan Arkadiusz Opaliński służył mi fachową i rzetelna porada przez cały okres naszej współpracy. Z pewnością wrócę, jeśli tylko nadarzy się taka okazja.

Mateusz Z
Współpraca z Biurem Opaliński Nieruchomości była czystą przyjemnością, a przede wszystkim pozwoliła oszczędzić masę czasu, energii i nerwów. Pan Arkadiusz zatroszczył się o każdy aspekt, dzięki czemu sprzedaż mieszkania przebiegła niezwykle sprawnie. Z trzech agencji z którymi miałem do czynienia to najlepsza agencja w Rzeszowie.

Adam Matusiak
Serdecznie polecam pana Arkadiusza Opalińskiego. Od początku do końca współpraca cechowała się ogromnym zaangażowaniem oraz pełnym profesjonalizmem od strony p. Arkadiusza. Ogromna znajomość rynku oraz cen pozwoliła na sprzedaż mojego mieszkania w bardzo zadowalającej kwocie. Wszelkie formalności skrócone do minimum pozwoliły na efektywną sprzedaż mieszkania bez zbędnych wizyt w urzędach.

Edyta Surowiec
Szczerze polecam!!! Pan Arkadiusz Opaliński bardzo szybko znalazł klienta na kupno mojego mieszkania, a cała transakcja przebiegła w przyjemnej atmosferze. Wspaniałe podejście do klienta, rzeczowe i solidne, a co najważniejsze 100% skuteczności.

Maciej Roszkowski
Bardzo polecam Biuro Opaliński Nieruchomości, w szczególności Pana Arkadiusza. Pełen profesjonalizm podczas sprzedaży domu, bardzo miła i owocna współpraca. Proces związany z formalnościami przeprowadzony szybko i sprawnie. Polecam z całego serca.

Daria Włodarczyk
Z całego serca polecam współpracę z biurem Opaliński Nieruchomości. Pan Arkadiusz jest profesjonalistą, który wychodzi naprzeciw potrzebom klientów. Współpraca z nim dała mi ogromne poczucie bezpieczeństwa. Cały etap sprzedaży mojego mieszkania przebiegł szybko oraz w bardzo dobrej atmosferze. Serdecznie polecam.

Kacper Nowak
Polecam firmę Opaliński Nieruchomości z Rzeszowa wszystkim zainteresowanym. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Arkadiuszem. Dzięki jemu profesjonalizmowi, zaangażowaniu, cierpliwości i empatii transakcja sprzedaży mieszkania przebiegła sprawnie i szybko.

Arkadiusz Stec
Dziękuję za pomoc przy sprzedaży mojego mieszkania w Rzeszowie, z którego sprzedażą sam miałem wielki problem. Dopiero z pomocą Biura Opaliński Nieruchomości udało się ruszyć z tematem i mieszkanie zostało sprzedane w niecałe 3 miesiące.

Paulina Wierzbicka
Serdecznie polecam współpracę z Panią Barbarą dzięki której sprzedałam swoje mieszkanie. Pani Basia jest profesjonalistką, była ogromnym wsparciem na każdym etapie transakcji. Dzięki niej ten proces poszedł sprawnie i bez stresu. Jest to agentka godna zaufania i polecenia, oddana swojej pracy. Dziękuję serdecznie!

Kamila Szymkowiak
Pełen profesjonalizm, doskonała znajomość rynku nieruchomości, rzeczowość w załatwianiu formalności, sprawna i szybka komunikacja to główne atuty Pana Arkadiusza i firmy Opaliński Nieruchomości. Serdecznie polecam współpracę!

Paweł Regner
Bardzo dziękuję Opaliński Nieruchomości za sprzedaż moich nieruchomości. Dom oraz mieszkanie zostały kompleksowo odświeżone oraz przygotowane przed sprzedażą. Profesjonalna obsługa od odświeżania wnętrz, home stagingu, zdjęć, treści ogłoszenia, bieżącego informowania o klientach zainteresowanych, aż do przekazania nieruchomości. Dziękuję.

Kinga Poniatowska
Mieszkam za granicą. Decydując się na sprzedaż mieszkania szukałam biura nieruchomości któremu będę mogła powierzyć swój dobytek życia. Biuro po udzieleniu mojego upoważnienia zajęło się wszystkimi formalnościami za mnie: ogłoszenie, prezentacja mieszkania, znalezienie kupca. Obsługa na wysokim poziomie.

Paulina Grajko
Polecam z całego serca Panią Barbarę :) Mieszkanie sprzedało się w praktycznie dwa miesiące. Profesjonalizm i kompetencja to główne cechy jej pracy. Do tego jest bardzo sympatyczną, przemiłą i uśmiechniętą osobą. Pani Barbara każdego klienta traktuje indywidualnie, dlatego współpraca przebiegła lepiej niż mogłam sobie wyobrazić.

Patryk Zalewski
Zdecydowanie polecam! Od początku współpracy pełen profesjonalizm. Pan Arkadiusz na bieżąco informował o przebiegu transakcji, jak również życzliwie i kompetentnie odpowiadał na pojawiające się pytania. Nieruchomość została szybko sprzedana.

Mateusz Stasiak
Pełen profesjonalizm, fachowa obsługa oraz pomoc przy sprawach finansowo-prawnych sprawiły, że sprzedaż mieszkania przebiegła bez żadnych problemów i stresów. Jesteśmy pod wrażeniem wiedzy, rozeznania rynku oraz znajomości tematu przez Pana Arkadiusza.

Michał Branicki
Z pełnym przekonaniem wraz z żoną polecamy współpracę z biurem Opaliński Nieruchomości. Pan Arkadiusz niezwykle zaangażowany w transakcję co przełożyło się na zadowolenie i komfort obu stron transakcji. Pozdrowienia dla Pana Arkadiusza oraz całego zespołu.

Marta Wojciechowska
Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Jestem pod ogromnym wrażeniem jakości obsługi Klienta jaka spotkała mnie w Biurze Opaliński Nieruchomości. Kompleksowa sprzedaż nieruchomości, szybko, rzetelnie i miło. Szczególnie dziękuję Panu Arkadiuszowi.

Adrian Supiński
Decydując się na sprzedaż domu chcieliśmy jednocześnie znaleźć mieszkanie w centrum miasta. Biuro Opaliński sprostało wszystkim naszym oczekiwaniom. Pełen profesjonalizm!

Karolina Plutka
Polecam wszystkim korzystanie z usług tego biura nieruchomości. W krótkim czasie trzykrotnie korzystałam z ich usług. Po raz pierwszy gdy szukałam mieszkania na wynajem. Później przy sprzedaży mojego mieszkania a następnie przy zakupie mieszkania. Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, perfekcyjności oraz sprawnego działania.

Dariusz Napierała
Pełen profesjonalizm oraz rzetelne podejście do klienta. Miałem okazję współpracować z Panią Barbarą. Mogę śmiało polecić każdemu kto planuje zakupić nieruchomość. Profesjonalna obsługa oraz bezproblemowy kontakt.

Marcin Treska
Korzystaliśmy ostatnio z pośrednictwa Biuro Nieruchomości Opaliński. Wszystko przebiegło szybko, profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem i życzliwością ze strony Pani Iwony. Agent na medal! Pozdrawiamy serdecznie :)

Krystian Niksa
Polecam. Cała transakcja została przeprowadzona bez mojego osobistego udziału, gdyż jestem za granicą. Całością spraw zajmował się pan Arkadiusz. Jestem bardzo zadowolony z jego zaangażowania oraz kwoty uzyskanej za sprzedaż domu.

Krystyna Jenczelewska
Polecam współpracę z biurem Opaliński Nieruchomości. Profesjonalna obsługa, dobry kontakt z firmą od samego początku, przez proces sprzedaży, aż do końca.

Michał Środecki
Polecam współpracę z firmą Opaliński Nieruchomości, zwłaszcza z p. Barbarą Owczarską. Profesjonalna obsługa w miłej atmosferze, duże zaangażowanie i bezproblemowy kontakt.

Mariusz Rybaczek
Polecam Pana Arkadiusza, bardzo aktywny w organizowaniu i realizowaniu prac związanych ze sprzedażą nieruchomości. Potrafi doskonale reagować i rozwiązywać problemy zwłaszcza w sprawach trudnych gdy w sprzedaży nieruchomości bierze udział kilku współwłaścicieli.

Jolanta Żukowska
Do biura trafiłam przez przypadek przeglądając oferty mieszkań w Internecie. Po przedstawieniu moich oczekiwań co do kupna mieszkania po kilku dniach zostałam zaproszona do biura w celu prezentacji a po tygodniu byłam już na swoim nowym mieszkaniu. Polecam!

Adrian Kurzątkowski
Rekomenduję usługi Opaliński Nieruchomości. Bez problemowy kontakt i możliwość negocjacji, nawet w późnych godzinach wieczornych. Kontakt telefoniczny oczywiście bezproblemowy.

Julia Kuś
Współpracę z Panem Arkadiuszem Opalińskim oceniam na najwyższym poziomie. Punktualny, kulturalny i rzeczowy. Mieszkanie sprzedane za cenę jakiej oczekiwałam. Od strony formalności, bieżący kontakt oraz skuteczne przeprowadzenie całej transakcji.

Artur Popławski
Proces sprzedaży mojego mieszkania przeprowadzony bardzo szybko i profesjonalnie. Szczerze polecam i bardzo dziękuję Panu Arkadiuszowi za przeprowadzoną transakcję i wspaniały kontakt.

Ada Guz
Bardzo polecam współpracę z biurem Opaliński Nieruchomości. Pan Arkadiusz Opaliński w ekspresowym tempie znaleźli chętnych na zakup mojego mieszkania. Profesjonalnie i kompleksowo przeprowadzili proces pośrednictwa sprzedaży. Bardzo dziękuje za pomoc, wsparcie i zaangażowanie.

Marcin Trzaska
Gorąco polecam współpracę z Panem Arkadiuszem. Profesjonalizm w każdym calu. Bezproblemowa i szybka komunikacja o każdej porze, przeprowadzenie całej transakcji kompleksowo. Dyspozycyjność, wsparcie i pomoc w kwestii załatwienia wszystkich formalności.

Jola Jola
Jestem bardzo zadowolona i ukontentowana współpracą z biurem nieruchomości Opaliński. Pani Ania dokładnie znalazła nam mieszkanie na zakup zgodnie z naszymi wymaganiami. Jest osobą bardzo odpowiedzialną, rzetelną, a co najważniejsze znającą się na rynku nieruchomości. Miła, serdeczna, zawsze służyła radą i wiedzą. Szczerze z całego serca polecam współpracę z nią i tę firmę.

Maszek
Bardzo polecam to biuro, profesjonalizm i rzetelność. Bezbłędna i szybka komunikacja z opiekunem nieruchomości Panią Basia Owczarek była czysta przyjemnością. Szybka i bez problemów przeprowadzona transakcja, wszystkie dokumenty dopilnowane i sprawdzone.

Adrian Chrzanowski
Pełen profesjonalizm. Świetny kontakt i podejście do klienta. Sprzedaż mojego domu zakończyła się w zaledwie trzy tygodnie. Zdecydowanie biuro z najlepszą obsługą oraz indywidualne podejście. Serdecznie polecam!

Natalia Mroczkowska
Gorąco polecam! Pan Arkadiusz ogarnął sprzedaż mieszkania od A do Z w zaskakująco krótkim czasie. Z czystym sumieniem polecam współpracę. Wrócę z kolejnymi nieruchomościami niebawem.

Zofia broda
Zdecydowanie polecam współpracę z biurem Opaliński Nieruchomości. Profesjonalne podejście, praca połączona z pasją oraz ogromna wiedza.

Ewa Flis
Polecam. Kompleksowa opieka poczynając od znalezienia idealnego mieszkania aż po odbiór kluczy. Nie musieliśmy się niczym martwić, wszystko było załatwione przez Panią pośrednik. Cały proces przebiegł naprawdę sprawnie w fantastycznej atmosferze.

Marta Ekstowicz
Z całego serca polecam Biuro Opaliński Nieruchomości. Transakcja sprzedaży została przeprowadzona w bardzo profesjonalny i skuteczny sposób. Serdecznie polecam.

Mateusz Łozowicki
Serdecznie dziękuję Pani Klaudii za współpracę, za profesjonalne podejście do tematu jakim było wynajęcie naszego mieszkania. Wszystko odbyło się sprawnie i w miłej atmosferze. Szczerze polecam.

Edyta Bartnik
Szybka, sprawna i kompetentna obsługa. Pan Arkadiusz z dużym zaangażowaniem pomógł mi przejść przez wszystkie skomplikowane i trudne etapy transakcji. Czy to bezpośrednio czy też zdalnie pomagał rozwiązać każdy problem i załatwić każdą sprawę.

Adrianna Miłosz
Chciałabym z mężem, bardzo podziękować Panu Arkadiuszowi za pomoc i wysiłek jaki włożył, aby sprzedaż naszego mieszkania doszła do skutku. Cały proces sprzedaży przebiegał bardzo sprawnie, o wszystkim byliśmy informowani na bieżąco. Prawdziwy profesjonalista.

Robert Popowski
Ze wszystkich biur nieruchomości w Rzeszowie te okazało się najlepszym wyborem. Współpracowałem z kilkoma biurami w Rzeszowie, niestety bez oczekiwanego rezultatu. Dziękuję serdecznie za pomoc i dobry kontakt z firmą.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.