Zakup nieruchomości

Zakup nowego mieszkania, domu czy innej nieruchomości, zawsze wiąże się ze sporym wydatkiem. Pojawiają się też wtedy obawy, o to, czy cały proces przejdzie bezpiecznie, czy nie przepłacimy, a problemy mogą zacząć się już nawet na etapie szukania wymarzonego miejsca dla siebie. Współpraca z nami rozwiązuje wszystkie te problemy, gdyż zlecając nam zakup nieruchomości, tak naprawdę wykonujemy całą pracę za Ciebie.

Co robimy, by usprawnić zakup nieruchomości?

  • Zaczynamy od rozmowy — ustalamy szczegóły i wymagania, jakie ma spełnić przyszła nieruchomość. Porównujemy nasze aktualnie dostępne oferty, a jeśli żadna nie spełnia założonych potrzeb, to zaczynamy indywidualne poszukiwania;
  • Każdą potencjalną nieruchomość sprawdzamy pod kątem prawnym oraz jej ogólny stan. Przekazujemy te informacje oraz wspólnie omawiamy;
  • W przypadku, gdy dochodzi do transakcji, opiekujemy się całą procedurą oraz dokumentacją. W dalszym ciągu informujemy na bieżąco, na każdym kroku o istotnych informacjach.
  • Jeżeli potrzebne jest dodatkowe dofinansowanie w postaci kredytu hipotecznego, to pomożemy je uzyskać. Wstępnie określimy, na jaką kwotę pozwala zdolność kredytowa, a następnie na konkretnej nieruchomości doradca kredytowy obliczy warunki przyznania kredytu i jego spłaty — wszystko w prostej i przejrzystej formie.
  • Na każdym etapie nasi agencji są w stałym kontakcie — nie tylko informują Cię o aktualnych czynnościach, ale również czekają z odpowiedzią na wszelkie pytania i wątpliwości, które mogą się pojawić podczas całego procesu.