Zakup nieruchomości

Zakup nowego mieszkania, domu czy innej nieruchomości, zawsze wiąże się ze sporym wydatkiem. Pojawiają się też wtedy obawy, o to, czy cały proces przejdzie bezpiecznie, czy nie przepłacimy, a problemy mogą zacząć się już nawet na etapie szukania wymarzonego miejsca dla siebie. Współpraca z nami rozwiązuje wszystkie te problemy, gdyż zlecając nam zakup nieruchomości, tak naprawdę wykonujemy całą pracę za Ciebie.

Co robimy, by usprawnić zakup nieruchomości?

Zaczynamy od rozmowy — ustalamy szczegóły i wymagania, jakie ma spełnić przyszła nieruchomość. Porównujemy nasze aktualnie dostępne oferty, a jeśli żadna nie spełnia założonych potrzeb, to zaczynamy indywidualne poszukiwania;
Każdą potencjalną nieruchomość sprawdzamy pod kątem prawnym oraz jej ogólny stan. Przekazujemy te informacje oraz wspólnie omawiamy;
W przypadku, gdy dochodzi do transakcji, opiekujemy się całą procedurą oraz dokumentacją. W dalszym ciągu informujemy na bieżąco, na każdym kroku o istotnych informacjach.
Jeżeli potrzebne jest dodatkowe dofinansowanie w postaci kredytu hipotecznego, to pomożemy je uzyskać. Wstępnie określimy, na jaką kwotę pozwala zdolność kredytowa, a następnie na konkretnej nieruchomości doradca kredytowy obliczy warunki przyznania kredytu i jego spłaty — wszystko w prostej i przejrzystej formie.
Na każdym etapie nasi agencji są w stałym kontakcie — nie tylko informują Cię o aktualnych czynnościach, ale również czekają z odpowiedzią na wszelkie pytania i wątpliwości, które mogą się pojawić podczas całego procesu.
 

Bezpieczeństwo

Proces zakupu bądź sprzedaży nieruchomości uznawany jest za bardzo wrażliwy. Właśnie dlatego zwracamy uwagę na bezpieczeństwo transakcji. Skrupulatnie zajmujemy się analizą umowy i poszczególnych zapisów. W szeregach naszego biura nieruchomości posiadamy doświadczonych doradców, którzy mogą pochwalić się dużym doświadczeniem i licencjami, na podstawie których możliwe jest określenie rzetelności pracowników. Reprezentujemy interesy klienta przez cały okres trwania usługi, zwracamy uwagę na najdrobniejsze detale oferty, aby zmaksymalizować bezpieczeństwo osób zainteresowanych naszymi usługami.

Skuteczność

Klienci ochoczo wracają do naszych usług, ze względu na ponadprzeciętną skuteczność działania. Osoby, które są zainteresowane zakupem nowych nieruchomości, otrzymują od naszego biura nieruchomości trafione oferty, oparte na wcześniej sprecyzowanych wymaganiach. Konsumenci sprzedający nieruchomość mogą liczyć na to, że w najbliższym czasie transakcja zakończy się powodzeniem. Zwracamy uwagę na czynniki, które mają szczególne znacznie w tej branży, w konsekwencji spełniamy wszelkie oczekiwania naszych klientów.

Zapraszamy do kontaktu

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.