Home staging

Odpowiednio przygotowana nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu powoduje wzrost jej ceny nawet do 10%. Tym właśnie zajmujemy się podczas Home Stagingu. Dotyczy to zarówno sprzedaży mieszkania, jak i jego wynajmu. Odpowiednia aranżacja i odświeżenie mieszkania, czy domu nie tylko wpływa na cenę, ale też to, w jakim czasie dana nieruchomość zostanie sprzedana. Aktualnie jest to już standardem, stąd też oferty, bez wcześniejszego przygotowania są dzisiaj bardzo nieatrakcyjne i rzadko wybierane.

W czasach, gdy wynajem mieszkań nie cieszy się aż tak dużą popularnością, dzięki Home Stagingowi jesteśmy w stanie uniknąć miesięcy, w których nasza nieruchomość dla nas nie zarabia. Inwestycja w taki zabieg może w bardzo krótkim czasie zwrócić się w postaci lepszej ceny najmu. Dodatkowo warto pamiętać, że atrakcyjna oferta przyciąga więcej osób, a co za tym idzie mamy możliwość większego doboru kandydatów.

Jak przebiega proces Home Staging’u?

 Zaczyna się od wstępnych rozmów, przy których określamy zasięg działania — w zależności, czy to ma być lekka metamorfoza, czy jednak potrzebne są większe prace, które mają za zadanie odświeżyć wnętrza.
 Wszystkie założenia opierają się o wyznaczony cel, którym jest wzrost ceny o określony procent tej aktualnej lub skrócenie czasu sprzedaży.
 Wprowadzamy zmiany w życie — kupujemy odpowiednie dekoracje, odświeżamy ściany oraz dokładnie sprzątamy.
• Po tych czynnościach przygotowujemy zdjęcia pomieszczeń lub wirtualny spacer.
 

Zaangażowanie

Pracownicy naszego biura nieruchomości są niezwykle zaangażowani w wykonywane obowiązki. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest odpowiedni kontakt z klientem i zadowolenie ze świadczonych usług, w konsekwencji przykładamy wszelkich starań, aby usługobiorca był usatysfakcjonowany współpracą. Stawiamy się w roli klienta, aby poszczególne czynności były możliwie najbardziej trafnie wykonane. Skupiamy się na tym, aby zrealizować cel w postaci sprzedaży bądź zakupu nowej nieruchomości.

Zapraszamy do kontaktu

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.