Wynajem mieszkania

Najczęstszym powodem wynajmowania mieszkania jest przyjazd na studia lub zmiana pracy, a co za tym idzie przeprowadzka do obcej miejscowości. Każdy rynek lokalny jest inny i rządzi się swoimi prawami. Znamy doskonale całe miasto oraz okolice i wiemy, jaką lokalizację wybrać, aby sprawnie poruszać się na co dzień w zależności od środków komunikacji, jakimi się przemieszczamy. Wynajem nie musi się ograniczać tylko do mieszkania, a również może dotyczyć biura lub lokalu użytkowego. W takim przypadku również jesteśmy w stanie pomóc znaleźć odpowiednie miejsce.

Jak możemy pomóc Ci wynająć mieszkanie?

  • Zaczynamy od wspólnych ustaleń, co do budżetu i lokalizacji, w jakiej miałoby się znajdować mieszkanie.
  • Przedstawiamy oferty, które aktualnie są dostępne — jeżeli żadna nie spełni oczekiwań, to zaczynamy poszukiwania takiej, która będzie odpowiednia.
  • Podczas przedstawiania danej oferty bierzemy pod uwagę również lokalizację sklepów, przystanków, innych ważnych punktów, które odwiedzamy często i powinny mieć dobre połączenie z miejscem zamieszkania.
  • Wszelkie informacje na temat zlecenia przekazuje dedykowany pracownik, który dokładnie zapoznał się z tematem i jest w stałym kontakcie.
  • W przypadku, gdy poszukiwania dotyczą lokalu użytkowego, to uwzględniamy również to, czy okolica sprzyja do prowadzenia biznesu. Z kolei, gdy mamy znaleźć odpowiednie biuro — szukamy tam, gdzie połączenie zapewni dogodny dojazd.