Wynajem mieszkania

Poszukiwanie najemców z pozoru wydaje się sprawą prostą, lecz rzeczywistość mocno to weryfikuje. Odwołane spotkania w ostatniej chwili lub brak obecności bez wcześniejszego kontaktu zdarzają się notorycznie. Dochodzi do tego kwestia wywiadu, czy kandydat spełnia nasze wymagania oraz sprawy związane z kaucją i zabezpieczeniem mieszkania, przed uszkodzeniami. Zlecając wszystko nam, możesz zaoszczędzić wiele czasu, nerwów i pieniędzy.

W jaki sposób pomagamy znaleźć najemców?

 Wspólnie ustalamy warunki najmu i wymagania, co do docelowego najemcy.
 Wykonujemy zdjęcia, home staging, tworzymy ofertę, która będzie atrakcyjna i przyciągnie uwagę — zamieszczamy w niej najważniejsze informacje, które pomogą w poszukiwaniach.
• Przeprowadzamy spotkania z potencjalnymi najemcami — pokazujemy im mieszkanie, pytamy o istotne rzeczy, a następnie przekazujemy Ci wszystkie istotne informacje.
• Przygotowujemy wzory umów do podpisania oraz protokoły zdawczo-odbiorcze, które będą służyć do oceny stanu mieszkania po zakończonym wynajmie. Robimy zdjęcia stanu całego mieszkania przed przejęciem kluczy przez najemcę.
 Do całego procesu będzie przydzielona jedna konkretna osoba, która będzie nadzorować cały proces od początku do końca tak, aby wiadome było, do kogo się zwracać.
 

Pomoc Prawna

Nabycie bądź sprzedaż nieruchomości wiąże się z koniecznością znajomości prawa. Rozumiemy, że nie każdy klient jest obeznany w tej kwestii. Właśnie z tego powodu kierujemy szeroko rozumianą pomoc prawną w zakresie nieruchomości dla klientów. Udzielamy cennych porad i zwracamy uwagę na kruczki prawne. Dbamy o to, aby klient w pełni legalnie i bez nieprawidłowości nabył bądź sprzedał nieruchomość. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wytłumaczyć wszelkie niezrozumiałe kwestie w zakresie prawnym. W razie potrzeby jesteśmy w stanie polecić doświadczonych i rzetelnych notariuszy, którzy stale współpracują z naszym biurem nieruchomości.

Ponadregionalny zasięg

Wyróżniamy się ponadregionalnym zasięgiem, w konsekwencji działamy na szerokim obszarze polski. Pomimo tego, że nasze biuro nieruchomości znajduje się na Podkarpaciu, to działamy również w innych regionach kraju. Jest to doskonałe rozwiązanie dla klienta, który kontaktując się z jedną firmą, jest zainteresowany przeanalizowaniem nieruchomości z kilku miejscowości. Ma to bezpośredni wpływ na jakość i komfort świadczonych usług.

Zapraszamy do kontaktu

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.