Najem nieruchomości

Najczęstszym powodem wynajmowania mieszkania jest przyjazd na studia lub zmiana pracy, a co za tym idzie przeprowadzka do obcej miejscowości. Każdy rynek lokalny jest inny i rządzi się swoimi prawami. Znamy doskonale całe miasto oraz okolice i wiemy, jaką lokalizację wybrać, aby sprawnie poruszać się na co dzień w zależności od środków komunikacji, jakimi się przemieszczamy. Wynajem nie musi się ograniczać tylko do mieszkania, a również może dotyczyć biura lub lokalu użytkowego. W takim przypadku również jesteśmy w stanie pomóc znaleźć odpowiednie miejsce.

Jak możemy pomóc Ci wynająć mieszkanie?

Zaczynamy od wspólnych ustaleń, co do budżetu i lokalizacji, w jakiej miałoby się znajdować mieszkanie.
• Przedstawiamy oferty, które aktualnie są dostępne — jeżeli żadna nie spełni oczekiwań, to zaczynamy poszukiwania takiej, która będzie odpowiednia.
• Podczas przedstawiania danej oferty bierzemy pod uwagę również lokalizację sklepów, przystanków, innych ważnych punktów, które odwiedzamy często i powinny mieć dobre połączenie z miejscem zamieszkania.
 Wszelkie informacje na temat zlecenia przekazuje dedykowany pracownik, który dokładnie zapoznał się z tematem i jest w stałym kontakcie.
 W przypadku, gdy poszukiwania dotyczą lokalu użytkowego, to uwzględniamy również to, czy okolica sprzyja do prowadzenia biznesu. Z kolei, gdy mamy znaleźć odpowiednie biuro — szukamy tam, gdzie połączenie zapewni dogodny dojazd.

 

Doświadczony Zespół Doradców

Nasze biuro nieruchomości może pochwalić się doświadczonym zespołem pracowników, którzy dzięki wieloletniej pracy w zawodzie są w stanie skutecznie doradzić potencjalnym klientom w zakresie kupna bądź sprzedaży nieruchomości. Specjaliści dbają o utrzymywanie dobrych i trwałych relacji z osobami zainteresowanymi. Co więcej, posiadają zdolności negocjacyjne i są komunikatywni, dzięki czemu możliwa jest korzystna zmiana warunków transakcji.

Rzetelna Współpraca

Działamy na rynku nieruchomości już przez długi okres, w konsekwencji udało nam się zyskać cenne doświadczenie w tym zakresie. Starannie przykładamy się do podstawowych obowiązków, dzięki czemu jakość usług naszego biura nieruchomości jest na najwyższym poziomie. Reprezentujemy interesy klienta zarówno w zakresie kupna, jak i sprzedaży wybranego lokalu. Ponadprzeciętna wiedza sprawia, że przeprowadzimy osobę zainteresowaną przez cały proces i pomożemy w dopięciu transakcji.

Zapraszamy do kontaktu

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.