Najem mieszkania

Poszukiwanie najemców z pozoru wydaje się sprawą prostą, lecz rzeczywistość mocno to weryfikuje. Odwołane spotkania w ostatniej chwili lub brak obecności bez wcześniejszego kontaktu zdarzają się notorycznie. Dochodzi do tego kwestia wywiadu, czy kandydat spełnia nasze wymagania oraz sprawy związane z kaucją i zabezpieczeniem mieszkania, przed uszkodzeniami. Zlecając wszystko nam, możesz zaoszczędzić wiele czasu, nerwów i pieniędzy.

W jaki sposób pomagamy znaleźć najemców?

  • Wspólnie ustalamy warunki najmu i wymagania, co do docelowego najemcy.
  • Wykonujemy zdjęcia, home staging, tworzymy ofertę, która będzie atrakcyjna i przyciągnie uwagę — zamieszczamy w niej najważniejsze informacje, które pomogą w poszukiwaniach.
  • Przeprowadzamy spotkania z potencjalnymi najemcami — pokazujemy im mieszkanie, pytamy o istotne rzeczy, a następnie przekazujemy Ci wszystkie istotne informacje.
  • Przygotowujemy wzory umów do podpisania oraz protokoły zdawczo-odbiorcze, które będą służyć do oceny stanu mieszkania po zakończonym wynajmie. Robimy zdjęcia stanu całego mieszkania przed przejęciem kluczy przez najemcę.
  • Do całego procesu będzie przydzielona jedna konkretna osoba, która będzie nadzorować cały proces od początku do końca tak, aby wiadome było, do kogo się zwracać.