Opaliński nieruchomości to Lider nieruchomości w województwie Podkarpackim. Na polskim rynku jesteśmy obecni od lat, a każdego roku obsługujemy setki zadowolonych Klientów. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, jakie czekają na nas każdego dnia. Kierujemy się empatią, uczciwością oraz szacunkiem do drugiego człowieka. Nieruchomości stanowią naszą największą pasję, dzięki czemu satysfakcja z wykonanych zadań jest za każdym razem taka sama. Uwielbiamy nasze miasto Rzeszów oraz jego mieszkańców. Właśnie dlatego swoją pracę wykonujemy z największym zaangażowaniem.

Nasza oferta


Biuro Opaliński Nieruchomości powstało z myślą o Klientach. W naszej ofercie znajduje się m.in.:
Posiadamy wiedzę dotyczącą aktualnych przepisów obowiązujących na rynku nieruchomości i w dziedzinach pokrewnych. Nasze wieloletnie doświadczenie i bez przerwy uaktualniana wiedza pozwala nam uchronić zarówno sprzedających, jak i kupujących przed niekorzystnymi dla nich transakcjami.

Dlaczego my?


Kompleksowe usługi, jakie znajdą Państwo w biurze Opaliński Nieruchomości to największy atut naszej działalności. Pomagamy przejść przez etap wynajmu, najmu, kupna czy sprzedaży od początku do końca. Żaden z naszych Klientów nie będzie musiał martwić się, że zostanie sam z wypełnianiem skomplikowanych dokumentów. Doradzamy także w kwestiach kredytowych. Na każdym etapie transakcji pozostajemy z naszymi Klientami w stałym kontakcie, oferując swoją pomoc.

Umowa zawierana z naszym biurem jest przejrzysta i zrozumiała, dzięki czemu każdy z naszych Klientów otrzymuje gwarancję bezpieczeństwa transakcji.

Potwierdzeniem naszych umiejętności jest fakt, iż od czterech lat jesteśmy laureatami nagrody Orły Nieruchomości, która wybierana jest na podstawie oceny zadowolenia klientów. Nagrodą mogą pochwalić się tylko wyjątkowe firmy cechujące się profesjonalizmem i zapewniające najwyższą jakość usług.

Nasza misja to zadowolenie naszych Klientów! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura Opaliński Nieruchomości.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.