Sprzedaż nieruchomości

Od lat zajmujemy się sprzedażą nieruchomości na terenie Rzeszowa i okolic. Działamy kompleksowo od wyceny, aż po przygotowanie oferty i całej dokumentacji. Nasze działania w poszukiwaniu klienta nie kończą się tylko na wystawieniu ofert na popularnych portalach ogłoszeniowych, ale kontaktujemy się też bezpośrednio z osobami, które mogłyby być zainteresowane kupnem. Posiadamy również własną wyszukiwarkę, która prezentuje oferty naszych klientów w prosty i przystępny sposób.

Jak działamy, by skutecznie sprzedać Twoją nieruchomość?

Dokonujemy szczegółowej analizy nieruchomości, pod kątem jej wyceny — przy aktualnych silnych wahaniach modyfikujemy ją również na potrzeby rynku, tak aby uzyskać najkorzystniejszą ofertę dla sprzedającego.
Przygotowując ofertę, skupiamy się na tych istotnych aspektach danej nieruchomości, które głównie będą decydować, czy ktoś zdecyduje się na zakup. Takie czynniki różnią się od tego, w zależności czy do sprzedania jest dom, mieszkanie, czy działka.
Nasi agenci są w stałym kontakcie — w każdym momencie można ich zapytać o aktualny stan naszej oferty. Będą też przekazywać informacje o aktualnych negocjacjach oraz doradzać, co zrobić, by wyciągnąć z inwestycji jak najwięcej;
Cała praca związana z dokumentacją należy do nas. W przypadku, gdy dojdzie do transakcji, powiemy o wszystkich szczegółach, tj. jak wygląda przeniesienie własności, ile jest podatku do zapłaty za sprzedaż nieruchomości oraz o wszystkich innych ważnych aspektach. Robimy to, abyś czuł się bezpiecznie, a jednocześnie odciążony od tego obowiązku.
 

Efektywny marketing

Wiemy, jak ważny w branży nieruchomości jest efektywny marketing. Właśnie z tego pozoru staramy się budować wizerunek i świadomość marki, co ma na celu zmaksymalizowanie zainteresowania poszczególnymi ofertami biura nieruchomości. Dzięki temu możliwości w zakresie kupna i sprzedaży zwiększają się. Stawiamy na szczegółową analizę rynku i konkurencyjnych podmiotów, określamy potrzeby klientów, jednocześnie precyzujemy walory inwestycji. Działamy na wielu kanałach sprzedaży- zamieszczamy ogłoszenia w sieci, radiu i Internecie. W ten sposób jesteśmy w stanie podnosić jakość naszych usług.

Kompleksowa Obsługa

Mamy świadomość, jak problematyczna może okazać się kwestia zakupu bądź sprzedaży nieruchomości. Właśnie z tego powodu postawiliśmy na kompleksową obsługę klientów. Pomożemy w załatwianiu wszystkich formalności, zaczynając od pierwszego spotkania, kończąc na finalizacji transakcji. Udzielimy cennych wskazówek w wielu zakresach. Cała współpraca opiera się na kontakcie z jednym partnerem, natomiast z pozoru skomplikowany proces staje się znacznie prostszy. Nasze biuro nieruchomości posiada pracowników, którzy poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi wyzwaniami.

Zapraszamy do kontaktu

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.