Sprzedaż nieruchomości

Od lat zajmujemy się sprzedażą nieruchomości na terenie Rzeszowa i okolic. Działamy kompleksowo od wyceny, aż po przygotowanie oferty i całą dokumentację. Nasze działania w poszukiwaniu klienta nie kończą się tylko na wystawieniu ofert na popularnych portalach ogłoszeniowych, ale kontaktujemy się też bezpośrednio z osobami, które mogłyby być zainteresowane kupnem. Posiadamy również własną wyszukiwarkę, która prezentuje oferty naszych klientów w prosty i przystępny sposób.

Jak działamy, by skutecznie sprzedać Twoją nieruchomość?

  • Dokonujemy szczegółowej analizy nieruchomości, pod kątem jej wyceny — przy aktualnych silnych wahaniach modyfikujemy ją również na potrzeby rynku, tak aby uzyskać najkorzystniejszą ofertę dla sprzedającego.
  • Przygotowując ofertę, skupiamy się na tych istotnych aspektach danej nieruchomości, które głównie będą decydować, czy ktoś zdecyduje się na zakup. Takie czynniki różnią się od tego, w zależności czy do sprzedania jest dom, mieszkanie, czy działka.
  • Nasi agenci są w stałym kontakcie — w każdym momencie można ich zapytać o aktualny stan naszej oferty. Będą też przekazywać informacje o aktualnych negocjacjach oraz doradzać, co zrobić, by wyciągnąć z inwestycji jak najwięcej;
  • Cała praca związana z dokumentacją należy do nas. W przypadku, gdy dojdzie do transakcji, powiemy o wszystkich szczegółach, tj. jak wygląda przeniesienie własności, ile jest podatku do zapłaty za sprzedaż nieruchomości oraz o wszystkich innych ważnych aspektach. Robimy to, abyś czuł się bezpiecznie, a jednocześnie odciążony od tego obowiązku.