144,32 m2 | Garaż podziemny | 8 kompaktowych domów

lokalizacja: Rzeszów, Krupówka

779 000 PLN

5 398 PLN / m2

Opis nieruchomości

Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji.
__________

Z radością prezentujemy Państwu wyjątkową inwestycję - Rzeszowskie Krupówki, usytuowaną u zbiegu ulic Krupówka i Świdrówka, nieopodal Dębickiej i Pańskiej. To kameralne osiedle domów jednorodzinnych, które łączy nowoczesność, elegancję oraz dbałość o środowisko, tworząc idealne warunki do komfortowego życia.

Do sprzedaży oferujemy 8 kompaktowych domów o powierzchni 144,32 m², łączących nowoczesne rozwiązania z ekologicznymi i oszczędnymi technologiami.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:
Powierzchnia parteru: 43,57 m²
✔ Hall - 3,95 m²,
✔ Korytarz - 4,08 m²,
✔ Pom. techniczne -3,84 m²,
✔ Toaleta - 2,19 m²,
✔ Salon z aneksem kuchennym: 28,39 m²
✔ Spiżarnia - 1,12 m²
✔  Balkon - 9,08 m²

Powierzchnia piętra: 49,44 m²
✔ Klatka schodowa - 4,98 m²,
✔ Pokój - 10,84 m²,
✔ Garderoba - 5,76 m²,
✔ Łazienka - 5,12 m²,
✔ Korytarz - 3,62 m²,
✔ Pokój - 9,50 m²
✔ Pokój - 9,62 m²
✔ Balkon - 5,63 m²

Powierzchnia garażu oraz komórki: 51,31 m²
✔ Garaż - 31,39 m²,
✔ Komórka - 19,92 m²,

Suma wszystkich kondygnacji: 144,32 m²

Domy zostały zaprojektowane z myślą o energooszczędności. Wyposażone w ogrzewanie podłogowe, zapewniają komfort cieplny i znaczące oszczędności w porównaniu do tradycyjnych systemów grzewczych. Dodatkowo, każdy dom daje możliwość wyboru źródła ciepła, pozwalając na pełną personalizację i dbałość o środowisko.

Każdy dom wyposażony jest w dwustanowiskowy garaż podziemny, zintegrowany z bryłą budynku, zapewniający łatwy dostęp do pojazdów. Każdy z nich ma również dużą komórkę lokatorską o powierzchni 20 m². Dla relaksu, niektóre domy posiadają niezależne ogródki, idealne do odpoczynku na świeżym powietrzu. W inwestycji znajdują się także miejsca postojowe na zewnątrz budynku, dedykowane dla gości.

Inwestycja Rzeszowskie Krupówki znajduje się w sąsiedztwie osiedla Projektant, co gwarantuje dostęp do pełnej infrastruktury. 

LOKALIZACJA:
✔ Blisko szkoły, przedszkola, żłobek
✔ Przychodnia, sklepy spożywcze, poczta, apteka,
✔ Kościół,
✔ Przystanki MPK,
✔ Galeria Rzeszów - 7 minut samochodem,
✔ Szybki dojazd do autostrady A4,

REALIZACJA:
Rozpoczynamy realizację inwestycji, a jej zakończenie planowane jest na koniec 1Q 2025. Kupując bezpośrednio od dewelopera, nie ponosisz kosztów 2% podatku PCC. To wyjątkowa okazja, aby spełnić marzenie o własnym domu!


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z nami już dziś. Nie przegap tej wyjątkowej okazji!

Obowiązkowy zakup 2 miejsc postojowych w garażu podziemnym (2 x 20 000 zł)





****
Nie ten metraż/piętro/strona świata? Napisz, znajdziemy to czego szukasz!
*****
Zakup nieruchomości to ważna decyzja, dlatego wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom i stawiamy czoła wszystkim wyzwaniom. Opaliński Nieruchomości to najlepsze biuro nieruchomości w województwie Podkarpackim według serwisu otodom.

Profesjonalna i kompleksowa obsługa transakcji na każdym etapie zakupu.
Nasi eksperci bezpłatnie przygotują dla Was najkorzystniejszą ofertę kredytową i ubezpieczeniową.
__________
Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Opaliński Nieruchomości lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Pomimo iż Doradcy Opaliński Nieruchomości przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny."

Plany Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Opaliński Nieruchomości

Olga Jajuga
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.