Zielona okolica | Do remontu | Duża działka

lokalizacja: Usarzów

299 000 PLN

5 436 PLN / m2

Opis nieruchomości

Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży domu o powierzchni 60 m2 położonego na działce 4100 m2 w miejscowości Usarzów, w powiecie opatowskim. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych w drugiej linii zabudowy od ulicy głównej. Na działce znajduje się garaż oraz altanka.

NAJWIĘKSZE ZALETY NIERUCHOMOŚCI:
✔ funkcjonalny rozkład pomieszczeń,
✔ ogród,
✔ kominek,
✔ zielona i spokojna okolica.
✔ garaż.

Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej okolicy, pośród innych domów jednorodzinnych. Dom do remontu z potencjałem na rozbudowę z uwagi na dużą, ładną działkę. 

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:
✔ przedpokój,
✔ kuchnia z salonem,
✔ sypialnia,
✔ sypialnia,
✔ łazienka.

LOKALIZACJA:
✱ Sandomierz → 18 km, 
✱ Opatów → 16 km,
✱ Klimontów → 11 km. 

USŁUGI W POBLIŻU:
✔ sklepy spożywczy,
✔ szkoła podstawowa,
✔ kościół,
✔ mechanik samochodowy, 
✔ stacja paliw.

*****
Zakup nieruchomości to ważna decyzja, dlatego wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom i stawiamy czoła wszystkim wyzwaniom. Opaliński Nieruchomości to najlepsze biuro nieruchomości w województwie Podkarpackim według serwisu otodom.

Gwarancja jakości i bezpieczeństwa.
Profesjonalna i kompleksowa obsługa transakcji na każdym etapie.
Nasi eksperci bezpłatnie przygotują dla Was najkorzystniejszą ofertę kredytową i ubezpieczeniową.

__________
Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Opaliński Nieruchomości lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Pomimo iż Doradcy Opaliński Nieruchomości przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny."

Film o nieruchomości
Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Opaliński Nieruchomości

Agata Iwanicka-Szewczyk
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.