Zielone zacisze | 47 ar | Możliwość zabudowy | Las

lokalizacja: Łubno

119 555 PLN

25 PLN / m2

Opis nieruchomości

Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę o powierzchni 4694m2, położonej w miejscowości Łubno w powiecie Rzeszowskim. Działka płaska, posiadająca bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Usytuowana w otoczeniu zielonej okolicy oraz zabudowy jednorodzinnej.

Najważniejsze zalety oferty:
płaski teren,
✔ sąsiadujące otoczenie lasu,
✔ cicha spokojna okolica,
✔ kameralna jednorodzinna zabudowa,
✔ dostęp do mediów.

Nieruchomość znajduje się w bardzo urokliwym miejscu, stanowi świetne rozwiązanie dla osób ceniących życie wśród natury. Cisza, spokój to zdecydowane atuty tego miejsca. Dojazd do działki zapewniony drogą asfaltową

Lokalizacja:
✱ Rzeszów centrum → 34 km.
✱ Krasiczyn → 40 km,
✱ Krosno → 42 km.

Komunikacja:
✔ przystanek autobusowy w pobliżu.

Usługi w pobliżu:
✔ sklepy spożywczy,
✔ szkoła podstawowa,
✔ Kościół,
✔ pizzeria,
✔ żłobek.

*****
Zakup nieruchomości to ważna decyzja, dlatego wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom i stawiamy czoła wszystkim wyzwaniom. Opaliński Nieruchomości to najlepsze biuro nieruchomości w województwie Podkarpackim według serwisu otodom.

Gwarancja jakości i bezpieczeństwa.
Profesjonalna i kompleksowa obsługa transakcji na każdym etapie.
Nasi eksperci bezpłatnie przygotują dla Was najkorzystniejszą ofertę kredytową i ubezpieczeniową.

__________
Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Opaliński Nieruchomości lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Pomimo iż Doradcy Opaliński Nieruchomości przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny."

Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Opaliński Nieruchomości

Arkadiusz Opaliński
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.