Atrakcyjna okolica I 10 ar | Panorama | Media

lokalizacja: Straszydle

89 000 PLN

89 PLN / m2

Opis nieruchomości

Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Straszydle w województwie podkarpackim, w powiecie rzeszowskim, w gminie Lubenia. Działka widokowa usytuowana w otoczeniu zielonej okolicy oraz zabudowy jednorodzinnej. Grunt o powierzchni 1000 m2. 

Najważniejsze zalety oferty:
✔ widokowa,
✔ cicha spokojna okolica,
✔ kameralna jednorodzinna zabudowa,
✔ dostęp do mediów.

Lokalizacja:
✱ Rzeszów centrum → 21 km.
✱ Tyczyn → 11 km.

Komunikacja:
✔ przystanek autobusowy w pobliżu.

Usługi w pobliżu:
✔ sklepy spożywczy,
✔ szkoła podstawowa,
✔ Kościół, 
✔ pizzeria.


*****
Zakup nieruchomości to ważna decyzja, dlatego wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom i stawiamy czoła wszystkim wyzwaniom. Opaliński Nieruchomości to najlepsze biuro nieruchomości w województwie Podkarpackim według serwisu otodom.

Gwarancja jakości i bezpieczeństwa.
Profesjonalna i kompleksowa obsługa transakcji na każdym etapie.
Nasi eksperci bezpłatnie przygotują dla Was najkorzystniejszą ofertę kredytową i ubezpieczeniową.

__________
Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Opaliński Nieruchomości lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Pomimo iż Doradcy Opaliński Nieruchomości przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny."

Wirtualny spacer po nieruchomości
Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Opaliński Nieruchomości

Arkadiusz Opaliński
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.