20 km od Rzeszowa | 2, 61 ha | Cicha okolica

lokalizacja: Straszydle

199 000 PLN

8 PLN / m2

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trzech uroczych działek na sprzedaż w malowniczej okolicy miejscowości Straszydle, położonej zaledwie 20 kilometrów od Rzeszowa.

NAJWIĘKSZE ZALETY OFERTY:
◈ dużo zieleni w bliższym i dalszym otoczeniu,
◈ cicha i spokojna okolica,
◈ dojazd z drogi gminnej,
◈ szybki dojazd do centrum Rzeszowa.Działka nr 1006:

Powierzchnia: 1 hektar
Ta przepiękna działka o powierzchni 1 ha to raj dla miłośników przestrzeni i swobody. Znajduje się w otoczeniu urokliwej przyrody, co czyni ją doskonałym miejscem dla osób pragnących cieszyć się życiem na łonie natury, zachowując jednocześnie łatwy dostęp do wszystkich udogodnień miasta. Na jej powierzchni znajdują się dwa stare domy, do remontu lub rozbiórki.

Działka nr 1187:

Powierzchnia: 1,6 hektara
Ta obszerna działka o powierzchni 1,6 ha to doskonały wybór dla tych, którzy marzą o posiadaniu dużego terenu z dala od miejskiego zgiełku. Otoczona pięknymi widokami i śpiewem ptaków, stanowi idealne miejsce do budowy wymarzonego domu lub letniska, gdzie można wypocząć i cieszyć się spokojem każdego dnia.
Wszystkie działki są doskonale położone w otoczeniu przyrody, co sprawia, że są idealnym miejscem do budowy domu lub letniska dla osób pragnących uciec od miejskiego zgiełku. Dzięki bliskości Rzeszowa, mieszkańcy będą mieli łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych udogodnień, zachowując jednocześnie spokój i ciszę wiejskiego życia.

KOMUNIKACJA:
✧ W pobliżu przystanek autobusowy.

LOKALIZACJA:
✧ Rzeszów - 20 km,
✧ Tyczyn - 10 km, 

USŁUGI W POBLIŻU:
✎ sklep spożywczy,
✎ szkoły,
✎Kościół.*****
Zakup nieruchomości to ważna decyzja, dlatego wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom i stawiamy czoła wszystkim wyzwaniom. Opaliński Nieruchomości to najlepsze biuro nieruchomości w województwie Podkarpackim według serwisu otodom.

Gwarancja jakości i bezpieczeństwa.
Profesjonalna i kompleksowa obsługa transakcji na każdym etapie.
Nasi eksperci bezpłatnie przygotują dla Was najkorzystniejszą ofertę kredytową i ubezpieczeniową.

__________
Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Opaliński Nieruchomości lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Pomimo iż Doradcy Opaliński Nieruchomości przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny."

Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Opaliński Nieruchomości

Olga Jajuga
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.