20 km od Rzeszowa | 0.39 ha | Zielona okolica

lokalizacja: Straszydle

97 500 PLN

25 PLN / m2

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą uroczej działki na sprzedaż w malowniczej okolicy miejscowości Straszydle, położonej zaledwie 20 kilometrów od Rzeszowa.

NAJWIĘKSZE ZALETY OFERTY:
◈ dużo zieleni w bliższym i dalszym otoczeniu,
◈ cicha i spokojna okolica,
◈ dojazd z drogi gminnej,
◈ szybki dojazd do centrum Rzeszowa.

Działka nr 1180:

Powierzchnia: 0,39 hektara
Ta urokliwa działka o powierzchni 0,39 ha to idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i bliskości natury. Położona w sercu malowniczej okolicy, oferuje doskonałe warunki do stworzenia własnego zakątka z dala od zgiełku miasta.

Oprócz tego, dostępne są do sprzedaży jeszcze działki o następujących numerach: 1006 i 1187, o łącznej powierzchni prawie 3 ha.

KOMUNIKACJA:
✧ W pobliżu przystanek autobusowy.

LOKALIZACJA:
✧ Rzeszów - 20 km,
✧ Tyczyn - 10 km,

USŁUGI W POBLIŻU:
✎ sklep spożywczy,
✎ szkoły,
✎Kościół.

*****
Zakup nieruchomości to ważna decyzja, dlatego wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom i stawiamy czoła wszystkim wyzwaniom. Opaliński Nieruchomości to najlepsze biuro nieruchomości w województwie Podkarpackim według serwisu otodom.

Gwarancja jakości i bezpieczeństwa.
Profesjonalna i kompleksowa obsługa transakcji na każdym etapie.
Nasi eksperci bezpłatnie przygotują dla Was najkorzystniejszą ofertę kredytową i ubezpieczeniową.

__________
Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Opaliński Nieruchomości lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Pomimo iż Doradcy Opaliński Nieruchomości przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny."

Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Opaliński Nieruchomości

Olga Jajuga
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.