Do zagospodarowania | Ogrodzona | Brama | 19,97ar

lokalizacja: Leżajsk, Rzeszowska

2 800 PLN

1 PLN / m2

Opis nieruchomości

Mam przyjemność zaprezentować ofertę dzierżawy atrakcyjnej działki z potencjałem do zagospodarowania w miejscowości Leżajsk przy ul. Rzeszowskiej. Jeśli nie chcesz ryzykować inwestując swoich funduszy na zakup, a potrzebujesz terenu do składowania lub miejsca do prowadzenia swojej działalności rozwiązaniem jest grunt o łącznej powierzchni 1997 m2 składający się z jednej działki o numerze 5367/2.


Największe zalety oferty:
dużo zieleni w bliższym i dalszym otoczeniu,
łatwy dostęp do centrum Leżajska,
działka ogrodzona,
zamykana brama wjazdowa z drogi asfaltowej,
możliwość dzierżawy większej powierzchni.

Działka znajduje się wśród domów jednorodzinnych, pól i lasów, w niedalekiej odległości do wjazdu na obwodnicę co zapewnia zauważalność z ulicy Rzeszowskiej,  a jednocześnie spokój i łatwy dostęp do centrum Leżajska, w którym znajdują się wszystkie potrzebne punkty handlowo-usługowe. Działka ta jest ogrodzona siatką, a dojazd do niej prowadzi drogą asfaltową. 

Lokalizacja:
centrum Leżajska → 1,5 km,
Giedlarowa → 500 m,
Rzeszów → 48 km.

Komunikacja:
przystanek autobusowy.

Usługi w pobliżu:
sklep spożywczy,
restauracja,
szkoła podstawowa,
sklep z materiałami budowlanymi,
punkty przemysłowe.


*****
Najem nieruchomości to ważna decyzja, dlatego wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom i stawiamy czoła wszystkim wyzwaniom. Opaliński Nieruchomości to najlepsze biuro nieruchomości w województwie Podkarpackim według serwisu otodom.

Gwarancja jakości i bezpieczeństwa.
Profesjonalna i kompleksowa obsługa transakcji na każdym etapie.
Nasi eksperci bezpłatnie przygotują dla Was najkorzystniejszą ofertę ubezpieczeniową.

__________
Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Opaliński Nieruchomości lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Pomimo iż Doradcy Opaliński Nieruchomości przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny."

Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Opaliński Nieruchomości

Olga Jajuga
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.