Potencjał inwestycyjny | 3 lokale | Stopa zwrotu

lokalizacja: Czarna Górna

1 500 000 PLN

2 632 PLN / m2

Opis nieruchomości

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży obiektu handlowo - usługowego wraz z lokalem mieszkalnym o łącznej powierzchni 570m2, na działce o powierzchni 53,07 ar. Nieruchomość położona w malowniczej części Bieszczad - Czarna Górna, w powiecie bieszczadzkim. w gminie Czarna.

Nieruchomość zabudowana wolnostojącym budynkiem jednokondygnacyjnym, częściowo podpiwniczonym. W budynku mieści się market spożywczy HITPOL, restauracja, od strony południowej sklep przemysłowy, w części północnej lokal mieszkalny. Do każdego lokalu wejście z zewnątrz budynku. Każdy lokal posiada samodzielny licznik energii elektrycznej. 
Nieruchomość składa się z działki nr 365/18.

NAJWIĘKSZE ZALETY OFERTY:
◈ doskonała lokalizacja,
◈ idealny potencjał inwestycyjny,
◈ obiekt posiada instalacje: wodną z gminnego wodociągu, elektryczną, kanalizacyjną do własnej oczyszczalni ścieków, centralnego ogrzewania - własna, w piwnicy kocioł na olej opałowy oraz na ekogroszek,
◈ liczne miejsca parkingowe przy obiekcie
◈ świetna ekspozycja przy Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej.

POWIERZCHNIA OBIEKTU:
◈ sklep spożywczy: 267 m2,
◈ restauracja: 134 m2,
◈ sklep przemysłowy: 91m
◈ lokal mieszkalny 78 m2

LOKALIZACJA:
➤ Ustrzyki Dolne → 17 km,
➤ Solina → 28 km,
➤ Ustrzyki Górne → 28 km 

KOMUNIKACJA:
◇ w pobliżu przystanek autobusowy.

USŁUGI W POBLIŻU:
❃ apteka
❃ sklep spożywczy,
❃ gospodarstwa agroturystyczne.

DODATKOWO:
◇ zakup wyposażenia w wysokości 100 000 zł

*****
Zakup nieruchomości to ważna decyzja, dlatego wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom i stawiamy czoła wszystkim wyzwaniom. Opaliński Nieruchomości to najlepsze biuro nieruchomości w województwie Podkarpackim według serwisu otodom.

Gwarancja jakości i bezpieczeństwa.
Profesjonalna i kompleksowa obsługa transakcji na każdym etapie.
Nasi eksperci bezpłatnie przygotują dla Was najkorzystniejszą ofertę kredytową i ubezpieczeniową.

__________
Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Opaliński Nieruchomości lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Pomimo iż Doradcy Opaliński Nieruchomości przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny."

Kontakt do opiekuna:

Opaliński Nieruchomości

Kamila Dobko
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.