Ogród | Taras | Balkon | Nowoczesne budownictwo |

lokalizacja: Rzeszów, Tkacka

537 204 PLN

9 828 PLN / m2

Opis nieruchomości

Apartamenty Tkacka Kaskady - Nowoczesne i Kameralne Mieszkania w Rzeszowie

Apartamenty Tkacka Kaskady to nowa, kameralna inwestycja mieszkaniowa w Rzeszowie, charakteryzująca się nowoczesną architekturą. Oferta obejmuje 12 mieszkań, idealnych dla osób ceniących bezpieczeństwo, ciszę, estetykę wykończenia oraz ekonomiczne rozwiązania, w tym energooszczędność.

NAJWIĘKSZE ZALETY OFERTY: 
✧ 
Wysoki standard i nowoczesne budownictwo,
✧ Cicha i malownicza okolica, 
✧ Szybki dojazd do centrum,
✧ Dobrze skomunikowany teren,

W skład inwestycji wchodzą domy w zabudowie szeregowej, z których każdy podzielony jest na dwa mieszkania. Na parterze znajdują się mieszkania o powierzchni 55 m², natomiast na piętrze mieszkania mają 65 m². Mieszkania na parterze mają do dyspozycji duże ogródki o powierzchni od 50 do 100 m², idealne na strefę wypoczynku, mini plac zabaw czy miejsce na grilla. Każde mieszkanie posiada również dwustanowiskowy garaż o powierzchni 40 m².


LOKALIZACJA: 
✔ Szkoła podstawowa - 600 m,
✔ Przedszkole - 600 m,
✔ Przystanek autobusowy - 200 m,
✔ Kościół - 300 m,
✔ Sklep Spożywczy Delikatesy Centrum - 900 m,
✔ Hipermarket B1 i Leroy Merlin - 2000 m,
✔ Rzeszowski Dom Kultury - 600 m,
✔ Pizzeria - 1400 m,
✔ Restauracja - 1400 m,

KOMUNIKACJA:
✔ szybki dojazd do centrum Rzeszowa,
✔ w pobliżu przystanek komunikacji miejskiej.
*****
Zakup nieruchomości to ważna decyzja, dlatego wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom i stawiamy czoła wszystkim wyzwaniom. Opaliński Nieruchomości to najlepsze biuro nieruchomości w województwie Podkarpackim według serwisu otodom.

Gwarancja jakości i bezpieczeństwa.
Profesjonalna i kompleksowa obsługa transakcji na każdym etapie.
Nasi eksperci bezpłatnie przygotują dla Was najkorzystniejszą ofertę kredytową i ubezpieczeniową.

__________
Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Opaliński Nieruchomości lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Pomimo iż Doradcy Opaliński Nieruchomości przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny."

Kontakt do opiekuna:

Opaliński Nieruchomości

Olga Jajuga
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.