Wolnostojący | 5 pokoi | Ogród | 5 km od Rzeszowa

lokalizacja: Borek Stary

499 000 PLN

4 158 PLN / m2

Opis nieruchomości

Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży domu o powierzchni 120 m2 położonego na działce 2350 m2 w miejscowości Borek Stary, w powiecie rzeszowskim, 6 km od granic Rzeszowa. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych w drugiej linii zabudowy od ulicy głównej. Przed tą nieruchomością znajduje się działka niezabudowana, uzbrojona, która również jest w sprzedaży. Lokal posiada 1 piętro, do którego można wejść oddzielnym wejściem, poddasze, nie ma podpiwniczenia. Dodatkowo w skład nieruchomości wchodzi także budynek gospodarczy, który znajduje się obok domu.

NAJWIĘKSZE ZALETY OFERTY:
dojazd drogą asfaltową,
funkcjonalny układ pomieszczeń,
atrakcyjna lokalizacja,
6 km od Rzeszowa,
budynek gospodarczy,
ogród i zieleń,
dojazd drogą utwardzoną,
woda z własnej studni,
zielona okolica.

Na działce znajduje się sad oraz częściowe zalesienie z tyłu nieruchomości. Lokalizacja jest wyjątkowo dogodna ze względu na doskonały dostęp do Rzeszowa. Dom przeszedł remont w 2010 roku, w trakcie którego wymieniono m.in. okna oraz przeprowadzono remont łazienki i pokoi. Ogrzewanie jest węglowe, ale znajduje się tam także bojler elektryczny do podgrzewania ciepłej wody.

UKŁAD I ROZMIESZCZENIE POMIESZCZEŃ:

PARTER:

✔ przedpokój,
✔ kuchnia,
✔ pokój,
✔ pokój,
✔ łazienka,
✔ kotłownia.

PIĘTRO:
✔ przedpokój,
✔ pokój,
✔ pokój,
✔ pokój,
✔ łazienka z wanną,
✔ oddzielne WC,
✔ wejście na strych.

LOKALIZACJA:
✱ Rzeszów Centrum → 13 km.
✱ Kielnarowa → 1 km,
✱ Tyczyn → 4 km.

KOMUNIKACJA:
przystanek autobusowy → 500m → linie: 241, 260.

USŁUGI W POBLIŻU:
sklepy spożywczy,
szkoła podstawowa,
Kościół,
plac zabaw,
stacja paliw,
żłobek.

*****
Zakup nieruchomości to ważna decyzja, dlatego wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom i stawiamy czoła wszystkim wyzwaniom. Opaliński Nieruchomości to najlepsze biuro nieruchomości w województwie Podkarpackim według serwisu otodom.

Gwarancja jakości i bezpieczeństwa.
Profesjonalna i kompleksowa obsługa transakcji na każdym etapie.
Nasi eksperci bezpłatnie przygotują dla Was najkorzystniejszą ofertę kredytową i ubezpieczeniową.

__________
Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Opaliński Nieruchomości lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Pomimo iż Doradcy Opaliński Nieruchomości przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny."

Plany Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Opaliński Nieruchomości

Klaudia Burek
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.