Możliwość zabudowy | Uzbrojona | 6 km od Rzeszowa

lokalizacja: Borek Stary

149 000 PLN

110 PLN / m2

Opis nieruchomości

Mam przyjemność przedstawić atrakcyjną działkę budowlaną z dużym potencjałem do zagospodarowania, położoną w miejscowości Borek Stary, w powiecie rzeszowskim, 6 km od granic Rzeszowa. Grunt o powierzchni 1350 m2 znajduje się przy drodze głównej co zapewnia wygodny dostęp. Ta nieruchomość usytuowana jest wśród zabudowy domów jednorodzinnych, jest uzbrojona we wszystkie media.

NAJWIĘKSZE ZALETY OFERTY:
płaski teren,
przy drodze asfaltowej,
jednorodzinna zabudowa,
funkcjonalny kształt,
uzbrojona,
bliska odległość do Rzeszowa,
możliwość zabudowy.

Działka położona jest w spokojnej okolicy na obrzeżach miasta, co gwarantuje dużą ilość ciszy i spokoju. Jednocześnie zapewnia łatwy dostęp do centrum Rzeszowa, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne punkty handlowo-usługowe. 

LOKALIZACJA:
✱ Rzeszów Centrum → 13 km.
✱ Kielnarowa → 1 km,
✱ Tyczyn → 4 km.

KOMUNIKACJA:
przystanek autobusowy  → 500m  → linie: 241, 260.

USŁUGI W POBLIŻU:
✔ sklepy spożywczy,
✔ szkoła podstawowa,
✔ Kościół,
✔ plac zabaw,
✔ stacja paliw,
✔ żłobek.

*****
Zakup nieruchomości to ważna decyzja, dlatego wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom i stawiamy czoła wszystkim wyzwaniom. Opaliński Nieruchomości to najlepsze biuro nieruchomości w województwie Podkarpackim według serwisu otodom.

Gwarancja jakości i bezpieczeństwa.
Profesjonalna i kompleksowa obsługa transakcji na każdym etapie.
Nasi eksperci bezpłatnie przygotują dla Was najkorzystniejszą ofertę kredytową i ubezpieczeniową.

__________
Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Opaliński Nieruchomości lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Pomimo iż Doradcy Opaliński Nieruchomości przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny."

Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Opaliński Nieruchomości

Klaudia Burek
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.